Stabilizator stawu skokowego

Stabilizator stawu skokowego
1 vote, 2.00 avg. rating (61% score)

Stabilizator stawu skokowego (7)Sport wpływa pozytywnie na nasze zdrowie, oczywiście jeśli nie doznamy kontuzji.Warto więc uważnie stawiać kroki, nie przemęczać naszego organizmu i stawów, aby później nie żałować.
Nieleczone skręcenie  może być przyczyną przewlekłej niestabilności objawiającej się silnymi dolegliwościami bólowymi.  Stabilizator stawu skokowego jest szczególnie wrażliwy na wszelkie kontuzje i powinniśmy się o niego troszczyć i obchodzić jak z jajkiem.
Ćwiczenia stabilizacyjne wprowadza się do terapii zgodnie z zasadą stopniowania trudności, przechodząc od ćwiczeń statycznych do dynamicznych.
Ćwiczenia statyczne na podłożu stabilnym, Ćwiczenia dynamiczne na podłożu niestabilnym, Ćwiczenia funkcjonalne oparte o elementy charakterystyczne dla dyscypliny,
Elementem stabilizującym w kompleksie bocznym jest troczek dolny mięśni strzałkowych, który składa się z trzech pęczków: zewnętrznego, wewnętrznego oraz pośredniego. Troczek wraz z więzadłami LTCL oraz CFL stanowią zabezpieczenie więzadłowe dla stawu skokowo-piętowego.

Pozostałe tematyczne wpisy o zdrowiu:

Slowa kluczowe: CPE Gliwice, Drepo zadaszenia tarasów, pantomograf Gliwice, Szamba Betonowe Lesko, drążenie foremników, Minikoparka Gorlice, Szamba Betonowe Piaseczno, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, fluorokrzemian glinu, docieplenie granulatem Radom, złomowanie auta tarnobrzeg

About author

Related Articles